piątek, 21 stycznia 2011

AKCJA! AKCJA! AKCJA!

Dziś chciałam przedstawić Wam małego Mikołajka:

Mikuś jest pogodnym, radosnym, dzielnym, bystrym chłopczykiem o najpiękniejszym na świecie uśmiechu i najdłuższych na świecie rzęsach... mimo swoich 7 miesięcy zdobył już serca wielu wielbicielek. Mikuś wrócił właśnie do domku z OIOM'u - na którym spędził siedem tygodni. Pomóżcie proszę w jego codziennej walce z rdzeniowym zanikiem mięśni - SMA1.
Żeby mógł poddawać się codziennej rehabilitacji i bezpiecznie funkcjonować otoczony miłością i opieka swoich rodziców, potrzebuje sprzętu wartości 100 tys. złotych, to ogromna kwota...


Więcej o Mikołajku na jego blogu:
http://mikolajkowo.blogspot.com/

I tu pojawiła się ze świetnym pomysłem Chuda-O-Wielkim-Sercu wymyślając akcję, mającą pomóc Mikołajkowi :)
Stworzyła projekt "Macierzyństwo bez lukru", w którym wzięły udział mamy-blogerki, piszące o trudach i zawirowaniach macierzyństwa, ze szczególnym uwzględnieniem szaleństwa :) Powstała więc antologia tekstów humorystycznych, sympatycznych, ale też bezkompromisowych. Forma dość oryginalna, pozbawiona patosu i z dużą dozą dystansu do świata, macierzyństwa i dzieci własnych, jak i własnych słabości. Mam tam swój skromny udział i jestem dumna, że moja pisanina mogła znaleźć się obok takich tuz jak a-kocica-papierosa czy Ewa, a będę jeszcze bardziej szczęśliwa, jeśli uda nam się zebrać pieniążki potrzebne Mikołajkowi.

Dlatego serdecznie was zachęcam do wsparcia tego małego człowieczka i kupna zbiorku za kwotę, którą uważacie za właściwą.

Antologia "Macierzyństwo bez lukru" jest już dostępna dla każdego chętnego :-) Zapewniam Was, że warto!

Co trzeba zrobić, żeby ją zdobyć?

Proszę wpłacić kwotę, jaką uważacie za stosowne na konto Mikołajka, podając w tytule wpłaty swój e-mail. Na podany adres zostanie wysłany zbiór naszych tekstów.

nr konta założonego specjalnie na potrzeby Mikołajka:

50 1140 2004 0000 3402 1647 6204

do przelewów z zagranicy:
PL74 1140 2004 0000 3002 1411 7025 
swift BREXPLPWMBK


BRE Bank SA
Al. Piłsudskiego 3
90-368 Łódź
właściciel konta: Anna Kamińska
ul. Wojska Polskiego 10/11
41-400 Mysłowice

Pozdrawiam i trzymam kciuki za owocny przebieg akcji i przede wszystkim za Mikołajka! Proszę, prześlijcie dalej!
GRY