MIŚNI AUDYCJE NIERÓWNE - dla Radia Bunt

Archiwum Miśni Audycji Nierównych nagranych dla Radia Bunt:

Falujące w eterze dźwięki z szeroko pojętego repertuaru muzyki rozrywkowej, okraszone porąbanymi przygodami w plenerze przy kojącym świergocie ptaszków. Redaktor Miśnia wraz z grupą twórców kącików tematycznych snuje się po nutach tu i ówdzie, nagrywając audycje w: szałasie, ciężarówce, piwnicy, w lesie, pod kołdrą, a nawet w mekce leczenia chorób psychicznych i nerwowych - Stroniu Śląskim.

Stałymi punktami programu jest tutaj "KKK czyli Kulinarny Kącik Krzysia", z którego każda chujowa pani domu może czerpać garściami i czerpakiem, nauczy się robić reloudko, gotować zupę z whiskey i zadowalać gastrycznie rodzinę i przyjaciół.

Również autorstwa Krzysia "Czas na Grass" odbił się szerokim echem w świadomości własnej tożsamości muzycznej wielu Polaków, którym Krzysztof wmówił przez radio, że kochają muzykę blue grass, bandżo i strzeljące w gołe sutki klamry szelek. Korneliusz Pacuda podobno mocno rozchorował się z zazdrości już po pierwszym odcinku!

Cygański kącik Kasi "To Be Hipp" przenosi nas w czasy, gdzie pomimo iż nasze matki uparcie robiły trwałą ondulację, gdzieś w Hameryce szalała rewolucja seksualna, trwał prawdziwy festiwal Woodstock i chociaż wszyscy mieli niezły trip, to nikt nawet nie przypuszczał, że Jagger tak paskudnie się zestarzeje.

Kolejny zatęchły kącik o fascynacjach muzyką z lamusa - "Kącik Beatlemana Gówniarza" autorstwa Jacka zaprowadzi nas do czasów świetności najsłynniejszego boysbandu wszech czasów - czwórki z Liverpoolu. Masa ciekawych historii i odkurzone numery oraz narracja Jacka, który chodzi w deszczu i mówi do siebie.

"Filmowy Kącik Rapci" wywleka to, co najlepsze z podkładów filmowych.

Czeski kącik Anićki "Jelen do prdele strelen" przeniesie Was do naszych wąsatych sąsiadów, gdzie napijemy się piwka, połamiemy języki oraz rozszerzymy swoje pojęcie o czeskiej muzie o coś więcej niż tylko Vondraczkova.

No i wiersze Skubiegoooo! "Poetycki kącik Skubiego", gdzie dada dalej rzyje, wylewa się twórczość kultowa, zdecydowanie nie dla mas, za którą zresztą autor był represjonowany w psychiatryku.

Po odcinkach audycji lata też wielu innych mniej lub bardziej niemych bohaterów - Andrzej Kudłaty, Ela, pies Elvis, Kocur, Żuk, Pan Nikt, Sylvestra Dudkova, Vlad Dracula, pani z mięsnego, dzieci Miśni i cały orszak psychopatów.

Mieliśmy przy tym wielką, parującą kupę zabawy! :)
Zapraszamy do posłuchania - enjoy!


 ODCINEK 1:....................................................................................................................................................................

 

 ODCINEK 2:


....................................................................................................................................................................ODCINEK 3:


....................................................................................................................................................................


ODCINEK 4:....................................................................................................................................................................

 

ODCINEK 5:..............................................................................................................


ODCINEK 6:

 


..............................................................................................................


ODCINEK 7:

 


..............................................................................................................ODCINEK 8:

 


..............................................................................................................ODCINEK 9:

 


.............................................................................................................ODCINEK 10:


.............................................................................................................ODCINEK 11:

 ..............................................................................................................ODCINEK 12:

 


.............................................................................................................ODCINEK 13:

 


.............................................................................................................ODCINEK 14:

 


.............................................................................................................ODCINEK 15:

 ..............................................................................................................


ODCINEK 16:

.............................................................................................................A CO DROGI CZYTELNIK POWIE NA POMYSŁ ODCINKÓW BLOGA W FORMIE KRÓTKICH< CYKLICZNYCH AUDYCJI W RADIO BUNT?  :)


Brak komentarzy:

GRY